مدل کناف سقف پذیرایی و طرح کناف اتاق خواب

بسیاری از ما به دکوراسیون منزل و محل کار اهمیت زیادی می دهیم و برای ما مهم است که مبلمان و لوازم و وسایل دکوری و رنگ ها یا کاغذ دیواری خاصی را انتخاب کنیم. اما به این نکته کمتر توجه می کنیم که داشتن یک خانه یا محل کار مدرن و شیک در کنار لوازم و وسایل و … نیازمند یک نمای داخلی زیباست که با استفاده از طراحی های مختلف امکان پذیر خواهد بود. طراحی با کمک دیوار و سقف کناف ، امکانات زیادی را برای پیاده سازی فراهم می کند.

سقف به عنوان یکی از عناصر اصلی در دکوراسیون ها، این امکان را فراهم می کند که اتاق خواب به محلی زیبا و دنج تر تبدیل شده و اتاق نشیمن و پذیرایی نیز محلی شیک و زیباتر برای پذیرایی باشد. وقتی وارد یک ساختمان می شویم معمولا نمای ظاهری سقف بسیار ساده است و هیچ گونه طراحی خاصی بر روی آن انجام نشده است و نهایت کاری که بر روی آن انجام شده است این است که از کمی گچ بری یا مقداری لامپ بر روی سقف ها استفاده کرده اند. اما تعداد افرادی هم هستند که برای سقف به عنوان یک المان تاثیر گذار در محیط خانه یا کار اهمیت قائل شده و از طرح ها و سبک های بسیار زیبا و متنوع استفاده کرده اند. برای این کار سبک های مختلفی وجود دارد. سبک های مدرن و جدید از طرح ها و شکل هایی استفاده می کنند که داری خطوط گوشه دار هستند مانند مربع و مستطیل و سبک های کلاسیک از شکل های منحنی مانند بیضی و دایره در کنار تزئینات بیشتر استفاده می کنند.

ویژگی های فراوان کناف ایران و محصولات سقف کناف این امکان را فراهم می کند تا در انواع مختلف فضاهای تجاری، اداری و مسکونی از آن ها استفاده شود.

سقف های کناف انواع مختلفی دارند در این میان سقف های کاذب مشبک کناف یکی از سازه هایی است که در ایجاد یک سقف با اشکال خاصی که در ادامه خواهید دید به کار می رود. این نوع از سقف کناف از تایل های سقفی در کنار شبکه سازه های سپری ایجاد می شود. برای این که این نوع سقف به سقف اصلی متصل شود از یکسری آویز استفاده می شود که قابلیت تنظیم را نیز دارا می باشند. درون این شبکه نیز تایل ها به صورت وزنی قرار می گیرند.

بارها شنیده ایم که سقف ها و دیوارهای کناف عایق های صوتی و حرارتی را برای ما فراهم می کنند. اما این کار به این صورت انجام می شود که معمولا یک فضای خالی در پشت این تجهیزات وجود دارد. از این فضای خالی در پشت سقف کناف استفاده شده و مواد مختلف که عایق صوتی و حرارتی هستند را برای پر کردن این فضا به کار می بریم.

سقف کاذب مشبک کناف می تواند به تنهایی در کارهای مختلف استفاده شده و یا این که در کنار سقف کاذب یکپارچه کناف مورد استفاده قرار گیرند که هر دوی این موارد برای کاربردهای متفاوت و طرح های مختلف می تواند استفاده شود.

 

مدل کناف سقف یکی از ایده های جذاب و زیبایی است که می تواند به شما قدرت انتخاب بدهد. این ابزارها معمولا مورد توجه زیادی قرار نگرفته اند و بیشتر در جاهای تجاری مورد استفاده قرار گرفته اند و اغلب از روش های قدیمی گچ بری که یک سازه ی سنگین را در نهایت ایجاد می کند و بسیار زمان گیر تر است برای انجام نمای و طرح داخلی ساختمان ها استفاد می شود. دلیل این موضوع هم عدم آشنایی با مزایای کناف ایران و محصولات سقف و دیوار کناف است.

در پروژه های بازسازی ساختمان سرعت در کنار دقت و زیبایی، مکمل یکدیگر خواهند بود تا مالک و کارفرما علاوه بر راضی بودن از نتیجه کار بتواند خیلی سریع نتیجه کار را ببیند و به سرعت خانه اش به وضعیت سابق برگردد.

برای این کار در پروژه های بازسازی از سقف و دیوار کناف استفاده می شود و در تمام نقاط ساختمان اعم از پذیرای، آشپرخانه، اتاق خواب و .. استفاده از آن زا فراهم می کند.

شما برای ساخت یا بازسازی ساختمان می توانید نمونه ها و طرح های خود را بیان کنید تا در کوتاه ترین زمان و با بهترین نتیجه آن را تحویل بگیرد.

در پروژه های مختلفی که شرکت ابنیه سازان انجام داده است، بازسازی واحد های آپارتمانی بسیاری قرار دارد که در آن ها از محصولات برند کناف ایران به عنوان یک محصول خوب، استاندارد و تایید شده، استفاده می شود. برای ایجاد دیوارهایی که به فضای قبلی آپارتمان اضافه می شود، از دیوارهای کناف استفاده کرده و طبق خواست کارفرما بر روی سقف ها می توان عنوان طرح ها، چراغ ها، لامپ ها، نور مخفی و اشکال مختلف مدنظر ایشان را کار کرد.

نمونه هایی از مدل کناف سقف پذیرایی و طرح کناف اتاق خواب

در ادامه می توانید طرح کناف اتاق خواب و کناف سقف پذیرایی را ملاحظه بفرمایید. البته اجرای خیلی از این طرح ها پیچیده بوده و ما برای پیاده سازی آن ها به شما کمک خواهسم کرد برای این کار کافی است طرح مورد نظر خود را انتخاب نموده و آن را با ابنیه سازان و متخصصان اش در میان بگذارید.

مدل کناف سقف پذیرایی

سقف کناف چیست

قیمت کناف سقف

مدل سقف کاذب کناف

مدل کناف سقف پذیرایی

سقف کناف کاذب

طرح کناف اتاق خواب

دیوار و سقف کناف

سقف کناف ایران

دیوار کناف ایران و سقف کناف ایران

کناف سقف پذیرایی

کناف ایران و سقف کناف

سقف کناف و کناف ایران

کناف ایران و مدل سقف پذیرایی

سقف کناف و طرح کناف پذیرایی

طرح کناف اتاق خواب

 

استفاده سقف و دیوار کناف

برند سقف کناف

برندهای سقف کناف

سقف کناف خوب

 موارد استفاده سقف کناف