زیبایی و سرعت با سقف کناف

اگر می خواهید یک اتاق خواب خاص و شیک داشته باشید استفاده از سقف کناف ایده خوبی می باشد. اگر از سقف و دیوار کناف چه در اتاق خواب, پذیرایی و غیره استفاده نمایید دیگر نیاز نیست که برای زیباتر شدن خانه هزینه های گزاف برای وسایل تزئینی بپردازید.

همانطور که می دانید سقف های کناف پوششی از گچ دارند که در دکوراسیون داخلی منازل امروزه بیشتر از قبل مورد توجه قرار گرفته است. قبل از آمدن این نوع از سقف ها در بازار سقف خانه ها را با گچ بری نما و طرح میدادند, اما با آٰمدن این نوع از مصالح ساختمانی و تنوعی که دارد انتخاب بیشتر صاحبان منازل  می باشد.

یکی از ویژگی های بسیار خوبی این محصول دارد این است که می توان در همه جای منزل از آن استفاده کرد و چون می توان برای آن رنگ های مختلف هم در نظر گرفت دیگر نباید نگران این  باشم که با وسایل هر اتاق هماهنگی ندارد.

کناف را در هر جایی از خانه می توان کار کرد. چنانچه ترکیب رنگی که برای کناف استفاده می شود با دیگر وسایل خانه هماهنگی داشته باشد زیبایی اش دو چندان می شود.

نکته دیگری را که باید یادآوری کنیم این است که سقف های کناف در منزل ما ایرانی ها به دو صورت مورد استفاده قرار می گیرد:

۱-کلاسیک

۲-مدرن

در استفاده به شکل کلاسیک از شکل های گرد و دایره ای بیشتر استفاده می شود اما در شکل مدرن بیشتر اشکال بصورت خط های صاف, لبه دار و مستقیم استفاده می شود. سقف های مدل مستطیلی یا لبه دار نشان دهنده سقف های مدرن می باشند. یکی از ایده هایی که این روزها بیشتر از استفاده می شود این است که به اندازه تخت بخشی از سقف و سایت کناف کرای می شود که بهتر است از روش مدرن برای پیاده سازی این ایده استفاده کرد چون هزینه کمتری دارد.

سقف کناف

یکی از مواردی که در زیبا سازی سقف های کناف تاثیر زیادی دارد قسمت نور پردازی منزل می باشد. با توجه به اینکه از سبک مدرن یا کلاسیک را برای منزل خود انتخاب کردید نوع نورپردازی مهم می باشد مثلا در سبک کلاسیک لوسترهایی از جنس کریستال که شاخه های زیادی دارد توصیه می شود و برعکس برای سبک کلاستیک لوسترهایی به شکل مستطیل که ساده باشند یا چراغ های LED  که بصورت تو کار کار شده اند استفاده شود بهتر است.

نمونه هایی از سقف کناف

اگر می خواهید اتاق خواب زیبایی داشته باشید برای شما عکس هایی قرار دادیم که می توانید از دیدن آن ها ایده گرفته و از محصولات کناف ایران استفاده کنید.

سقف کناف برای اتاق خواب

سقف کناف زیبا برای اتاق خواب

چهره ی متفاوت اتاق با سقف کناف

اتاقی جذاب با سقف کناف

سقف کناف برای بازساری سریع