سقف کناف

اگر می خواهید یک اتاق خواب خاص و شیک داشته باشید استفاده از سقف کناف ایده خوبی می باشد.اگر از سقف کناف چه در اتاق خواب,پذیرایی و غیره استفاده نمایید دیگر نیاز نیست که برای زیباتر شدن خانه هزینه های گزاف برای وسایل تزئینی بپردازید.

همانطور که می دانید سقف کناف پوششی از گچ دارد که در دکوراسیون داخلی منازل امروزه بیشتر از قبل مورد توجه قرار گرفته است.قبل از آمدن سقف کناف در بازار سقف خانه ها را با گچ بری نما و طرح میدادند,اما با آٰمدن سقف کناف و تنوعی که دارد انتخاب بیشتر صاحبان منازل  می باشد.

یکی از ویژگی های بسیار خوبی سقف کناف دارد این است که میتوان در همه جای منزل از آن استفاده کرد و چون میتوان برای آن رنگ های مختلف هم در نظر گرفت دیگر نباید نگران این  باشم که با وسایل هر اتاق هماهنگی ندارد.

کناف را در هر جایی از خانه می توان کار کرد. چنانچه ترکیب رنگی که برای کناف استفاده می شود با دیگر وسایل خانه هماهنگی داشته باشد زیبایی اش دوچندان می شود.

نکته دیگری را که باید یادآوری کنیم این است که سقف کناف در منزل ما ایراین ها به دو صورت مورد استفاده قرار می گیرد:

۱-کلاسیک

۲-مدرن

در استفاده به شکل کلاسیک از شکل های گرد و دایره ای بیشتر استفاده می شود اما در شکل مدرن بیشتر اشکال بصورت خط های صاف,لبه دار و مستقیم استفاده میشود. سقف کناف مدل مستطیلی یا لبه دار نشان دهنده سقف کناف مدرن می باشند.یکی از ایده هایی که این روزها بیشتر از استفاده می شود این است که به اندازه تخت بخشی از سقف و سایت کناف کرای می شود که بهتر است از روش مدرن برای پیاده سازی این ایده استفاده کرد چون هزینه کمتری دارد.

سقف کناف

یکی از مواردی که در زیبا سازی سقف کناف تاثیر زیادی دارد قسمت نور پردازی منزل می باشد. با توجه به اینکه از سبک مدرن یا کلاسیک را برای منزل خود انتخاب کردید نوع نورپردازی مهم می باشد مثلا در سبک کلاسیک لوسترهایی از جنس کریستال که شاخه های زیادی دارد توصیه می شود و برعکس برای سبک کلاستیک لوسترهایی به شکل مستطیل که ساده باشند یا چراغ های LED  که بصورت تو کار کار شده اند استفاده شود بهتر است.

سقف کناف

اگر می خواهید اتاق خواب زیبایی داشته باشید برای شما عکس هایی قرار دادیم که می توانید از دیدن آن ها ایده بگیرید.

سقف کناف

سقف کناف

سقف کناف

سقف کناف

سقف کناف

سقف کناف,سقف کناف چیست,سقف کناف + عکس,سقف کنافی,سقف کناف منزل,سقف کناف ساده,سقف کناف اشپزخانه,سقف کناف اتاق خواب,سقف کناف جدید,سقف کناف پذیرایی,سقف كناف آشپزخانه,سقف كناف در ساختمان,سقف كناف چيست,سقف كناف نوزاد دختر,سقف كناف ساده,سقف كناف ايران,سقف كناف حال,سقف كناف سقف,سقف كنافكاري و