در بخش مقالات شرکت ابنیه سازان سعی شده  اطلاعات فنی مرتبط با فعالیت های شرکت جمع آوری و منتشر شود.

saba-3

طرح و ساخت

elmo-sanat-uni-8

 LSF

contracting-5

 دکوراسیون داخلی

شما در اینجا هستید: خانه – مقالات .
در این قسمت مقالات شرکت به چهار بخش کلی تقسیم بندی شده است:
۱- مقالات کناف:

این بخش مطالب مرتبط با ساخت و ساز خشک – معرفی سیستم های ساخت و ساز خشک – معرفی خانواده کناف – تقسیم بندی محصولات کناف -تقسیم بندی خدمات کناف – معرفی سیستم های دیوار و سقف – تقسیم بندی سیستم های دیوار و سقف -تجزیه و تحلیل این سیستم ها – محاسبات مربوطه به آنالیز قیمت – دفترچه های مقایسه ای – پیشنهادات مربوط به نحوه انتخاب سیستم با در نظر گرفتن الزامات مورد نیاز و قیمت تمام شده – تجزیه و تحلیل مزایا و معایب هر کدام از سیستم ها – و مطالب مفید دیگری که در این زمینه وجود دارد ارئه گردیده است.

۲-مقالات دکوراسیون داخلی:

این بخش را می توان به عنوان مرجعی برای معرفی انواع روش های متداول دکوراسیون داخلی و خارجی و بازسازی در نظر گرفت . دراین بخش تلاش شده کلیه محصولات مرتبط با این بخش به صورت متمرکز گردآوری شود.تلاش شرکت بر این اساس می باشد که از تجربه متخصیصین امر در این بخش استفاده شده و مرجع مناسبی در اختیار علاقه مندان بوجود آید.

۳- مقالات سیستم ساخت و ساز صنعتی LSF :

سیستم های ساخت و ساز صنعتی گزینه بسیار مناسبی برای اکثر نیازهای سکونتی ما می باشند . تلاش شده در این بخش اطلاعات جامعی در زمینه معرفی این سیستم ها و مزایای آنها ارائه شود. اطلاعاتی که می تواند با حداقل هزینه سیستم های بروز جهانی را در اختیار ما قرار دهند.

۴- مقالات طرح و ساخت:

در این بخش تلاش شده مقالات داخلی و خارجی مرتبط با این بخش جمع آوری و ارائه گردند .هدف این بخش جمع آوری بانک اطلاعاتی مفید جهت کلیه متخصصین و افرادی می باشد که به نوعی با سیستم های ساخت و ساز در ارتباط می باشند.

امید است این مطالب بتواند مفید واقع شوند.