درباره ما – شرکت ابنیه سازان بیستون – دارنده گواهینامه اجرایی شرکت کناف ایران

کناف ایران

درباره ما

در سال ۱۳۸۴:

شـرکت ابنیـه سـازان بیستـون به منـظور ارائه خدمـات فنـی مهندسی تاسـیس گردیـد.سیـاسـت گـذاری اولیـه شرکـت در جـهـت شنـاسایی فنـاوری های نویـن ساختمـانی,اخذ عامـلیت از تولیـد کننـدگان محصولات استاندارد ,تامین و آموزش نیرو های متخصص  , معرفی محصولات نوین به کارفرمایان و اجرای اصولی و استـاندارد پروژه ها بوده که نتیـجه آن اخذ عاملیت فروش و اجـرا از چندین شرکـت معتبر وعضویت در انجمن های تخصـصی تولید کنندگان این محصولات بوده است.از آن جمله می توان به اخذ گواهینامه احرایی شرکت کناف ایران و عضویت در انجمن تخصصی LSF ایران اشاره نمود.

در سال ۱۳۹۰:

و با توجه به نیاز های شرکت مقرر گردید که کارگاه تولیدی مصنوعات چوبی و MDF شرکت تاسیس گردد که این امر باعث افزایش کیفیت ساخت,کاهش هزینه تمام شده و قیمت خدمات شرکت و افزایش رضایتمندی کارفرمایان محترم به خصوص در پروژه های بازسازی و دکوراسیون داخلی شرکت گردید .

در سال ۱۳۹۱:

و با افزایش تجربه کادر مدیریتـی و پرسنل شرکت زمینه ورود به بازار ساخت و ساز مسـکن فراهم گردید و عاملی برای نشان دادن توانمنـدی های شرکت در به کار گیـری از نیروهای متخصـص ,مصالح نوین و استـاندارد با رعایت اصول ساختمـانی موضوع مباحث مقررات ملی ساختمان که این خود باعث کسب رضایتمندی کارفرمایان و مشتریان محترم از خدمات شرکت را فراهم نموده است.

هم اکنون:

با استفاده از تجربیات فوق ، شرکت اقدام به جذب متخصصین با تجربه و تکمیل کادر مهندسی خود در کلیه گرایشهای عمران, معماری, تاسیسات و مکانیک نموده است و با انجام مقدمـات قانونی درخواست خود جهت کسب صلاحیت طراحـی و ساخـت را به مراجع ذیصلاح ارئه نموده است و به خواست خداوند به زودی انجام خدمات فوق به توانمندیهای سابق شرکت افزوده خواهد شد.

در نهایت امر این شرکت آمادگی خود را به منظور مشاوره، طراحی، تامین مصالح، مدیریت و اجرای پروژه های ساختمانی اعم از سازه، معماری، دکوراسیون داخلی , بازسازی و تاسیسات مکانیکی و الکتریکی  در چهار چوب قراردادهای مشارکت , مدیریت پیمان و پیمانکاری را اعلام می دارد.

ما همواره در جهت استفاده از سیستم های صنعتی مدرن و ارتقاع استانداردها ،سرعت اجرای پروژه و بهره وری ، کاهش هزینه ساخت و ایجاد محیطی ایمن مطابق استانداردهای روز دنیا و آیین نامه ها و مباحث معتبر مقررات ملی ساختمان کشور پیشتاز بوده ایم. رزومه پروژه های اجرا شده این مجموعه گویای احترام به حقوق مشتریان ، پایبندی به تعهدات و همچنین توان فنی بالا مدیران ، پرسنل و تیم های همکار این مجموعه می باشد.

کناف ایران ابنیه سازان بیستون

از آن جایی که سرعت و دقت و رضایت مشتری همواره هدف ما بوده است، برای رسیدن به این آرمان لحظه ای بدون برنامه ریزی عمل نکرده و هواره از بهترین تولیدات و محصولاتی چون کناف ایران به عنوان مواد اولیه برای پروژه ها بهره برده ایم.

در این میان بهره مندی از محصولات فوق در طراحی و اجرای پروژه های مختلف از جمله سقف کناف و دیوار کناف ، با زیباترین و به روزترین فناوری ها و طرح های موجود ، زیبا ترین دکوراسیون ها با کمترین زمان ممکن را در اختیار مشتریان گران قدر قرار داده است. تصاویر نمونه ها کارهای مختلف و سوابق ما در این عرصه در طی چند سال فعالیت خود گویای توانایی فراوان و تخصص تیم کاری شرکت ابنیه سازان بیستون می باشد.

مفتخریم در اجرای پروژه های مختلف همکار و یار شما باشیم.

رزومه-صفحه۲
رزومه-صفحه۳
رزومه-صفحه۱
شما اینجا هستید: خانه – درباره ما .